Майстер-клас «Особистісні ресурси – шлях до свободи»

07 лютого 2023 року в межах комплексу заходів із розвитку персоналу науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка брали участь у майстер-класі «Особистісні ресурси – шлях до свободи» (модератор – Т.О. Саврасова-В’юн).

Захід був насичений позитивними емоціями, щирістю учасників, живим спілкуванням. Завдяки інтерактивним методам, технікам медитації, позитивної психотерапії, арт-терапевтичним вправам учасники не лише заглибилися в сутність феномена «свобода особистості», але й усвідомили роль особистісних ресурсів, потенційних можливостей у процесі досягнення відчуття рівноваги, свободи та благополуччя.

Дякуємо співробітникам за активну участь і прагнення до самовдосконалення!