Перший онлайн-захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

iba ek 1Щороку напередодні новорічних свят студенти Інституту журналістики захищають свої кваліфікаційні роботи на звання магістра.  16 грудня 2020 року такий захист кваліфікаційних робіт магістрів відбувся для спеціальності 029. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа. Вперше така подія відбулася онлайн у сервісі Google meet.

Усі студенти вчасно підключилися до конференції та в повній мірі продемонструвати знання із обраних тем та розуміння різноманітного поля діяльності для фахівців інформаційно-бібліотечної галузі. Голова екзаменаційної комісії – доктор наук із соціальних комунікацій, директор Наукової бібліотеки імені М. Максимовича КНУ імені Тараса Шевченка, Сербін Олег Олегович не лише відзначив високий рівень підготовки, а звернув увагу на цікаві теми теоретичних досліджень та практичні впровадження вже створених сервісів. Окремо відзначила цікаву та різноманітну тематику робіт представник роботодавця – кандидат наук із соціальних комунікацій, вчений секретар Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Барабаш Світлана Іванівна.

Висловили свої думки та засвідчили хист випускників до наукового пошуку, проявлену вправність вирішувати складні науково-практичні завдання, наукове мислення та чудову візуалізацію отриманих результатів,  наукові керівники магістрантів – доктор наук із соціальних комунікацій, завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології  Воскобойнікова-Гузєва О.В., кандидат культурології, доцент кафедри Макарова М.В., кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри Сошинська В.Є., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Терещенко Н.М. та кандидат історичних наук, доцент кафедри Стамбол І.І.

Вітаємо наших магістрів з відмінним захистом кваліфікаційних робіт!  Бажаємо, перед усім, здоров’я, професійного зростання та наукових злетів!