Звіт про проходження виробничої (технологічної) практики

kbi pz 126 січня 2021 року відбувся захист звітів про проходження виробничої (технологічної) практики студентів четвертого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Виробнича (технологічна) практика тривала 8 тижнів, включала дві змістові компоненти і проходила на двох базах – в Центральній районній бібліотеці ім. М. Є. Салтикова-Щедріна та бібліотеці Київського університету імені Бориса Грінченка.

kbi pz 2 kbi pz 3

Результати проходження практики були представлення у звітах та щоденниках, а також спільних презентаціях від групи.

Під час захисту студенти охоче ділилися враженнями, як про саму практику, так і про бібліотеки, де вони здобували практичні знання. Відзначали уміння, які здобули під час практики.

kbi pz 4

Особливістю проходження практики студентами у цьому році є те, що значна її частина відбувалася онлайн. Проте, визначення завдань та технічна і ресурсна оснащеність баз практики дозволили виконати програму практики у повному обсязі.