Зустріч із випускницями освітньої програми "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа"

bibliosamit 81 вересня 2021 року кафедра бібліотекознавства та інформології ініціювала зустріч першого курсу ОПП Інформаційна, бібліотечна та архівна справа із випускниками-магістрами.

З першокурсниками ділилися власним досвідом випускниці магістерської програми Ганна Падалка, Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого та Мирослава Щиглинська Науково-технічна бібліотека ім. Г.І.Денисенка НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Обидві успішні в професії та представили власні проєкти, що вже реалізовані ними у бібліотеках. Цікаво, відверто та весело про бібліотеку і більше!
Успіхів нашим випускникам та першокурсникам!
З Днем знань усіх!

ibas llecture1