3 вересня 2021 року студенти І курсу нової освітньої програми "Ведучий телевізійних програм" відвідали виїзну пару з дисципліни "Вступ до спеціальності".
Першокурсники мали змогу побачити, як виглядає закулісся телеканалу і спостерігати за роботою телеведучих. Окрім того, вони познайомилися з особливостями професійного мовлення у прямому ефірі на телеканалі "Прямий", зазирнули в апаратну і монтажну кімнати. Також їм довелось поспілкуватися з телеведучим програми "Новини країни" Славою Вардою.
![vtp pary1](/images/stories/Departaments/fufkm/Podii/Podii_KIK/vtp_pary1.jpg)