Мистецтво візуалізації наукових даних

vypusk

До 5-річчя Інституту журналістики Університету Грінченка

12 листопада 2021 р. для магістрів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», учасників студентського наукового гуртка кафедри бібліотекознавства та інформології «Бібліотека і архів у системі соціальних комунікацій», членів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики та усіх студентів, хто прагне поєднувати навчання з науково-дослідною роботою відбувся майстер-клас «ІНФОГРАФІКА ЯК МЕТОД АНАЛІЗУ ВЕЛИКИХ ДАНИХ».

Провела заняття із молодими науковцями досвідчений майстер інформаційно-аналітичної діяльності, доктор наук із соціальних комунікацій, старший науковий співробітник, директор Національної юридичної бібліотеки, Юлія Миколаївна Половинчак. Учасники майстер-класу – студенти і науково-педагогічні працівники Інституту журналістики, мали можливість ознайомитися із програмами і методами використання інфографіки для візуалізації аналітичних даних, які використовуються фахівцями Центру досліджень соціальних комунікацій Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського (http://www.nbuviap.gov.ua/).

Завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології, доктор наук із соціальних комунікацій, старший науковий  співробітник, Воскобойнікова-Гузєва О. В.,  кандидат історичних наук, доцент кафедри Стамбол І.І., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри Терещенко Н.М., старші викладачі кафедри Поліщук Т. І. і Малюк Є.О., магістри ІБАС взяли участь у дискусії щодо перспектив використання програм візуалізації даних в науковому і освітньому процесі.

Учасники майстер-класу щиро вдячні Юлії Миколаївні за цікаву професійну розмову і практичні поради!

ibas lecture 12n 2