Відкрита лекція Н. М. Терещенко

vypusk

18 травня 2022 року для колег та студентів ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» доцентом кафедри бібліотекознавства та інформології Наталією Миколаївною Терещенко було проведено відкриту лекцію

Тема лекції «Ефективність та результативність державного управління» є завершальною у вивченні теоретичної частини дисципліни «Державне управління». Під час лекції було висвітлено питання, які розкривають сутність та призначення процедур контролю та оцінювання процесів і результатів управлінської діяльності в системі державного управління.

На лекції були присутні завідувач кафедри О.В. Григоревська, доценти та викладачі кафедри: В.Є. Сошинська, Т.І Поліщук, І.І. Стамбол, що взяли участь у її обговоренні. Було відзначено значну інформативність та насиченість матеріалів лекції, обізнаність викладача та зацікавленість студентів у напрямках досліджень за темою.