Фінал IV Всеукраїнського конкурсу фото та відеоробіт про бібліотеку та книгу «LIME. Go to read!»

vypusk

У січні 2022 року ми оголосили старт вже четвертого конкурсу «LIME. Go to read!». З початку лютого вже почали отримувати роботи від наших чудових учасників. Фінал було заплановано на 27 березня. Однак 24 лютого 2022 року російська федерація віроломно нанесла удари по усій території нашої країни.

 Ми усі як один розуміємо важливість єдності, допомоги один одному в ці важкі часи. Ворог нещадно нищить нашу культуру – музеї, кіноцентри, бібліотеки. Наразі відомо про пошкодження та руйнування 9 бібліотек України. Ми не можемо змиритися з такими масштабами руйнувань, нам потрібно зберегти культурну пам’ять для наступних поколінь. Тож команда конкурсу прийняла цей виклик як наш фронт боротьби за культуру та книгу.

Цього року наші талановиті учасники представляють усі куточки прекрасної України: від Запоріжчини до Лівівщини, від Соледару до Мукачевого, від Володимира-Волинського до Кривого Рогу, від Білої Церкви до Кілії, а об’єднує нас усіх Київ. Усього на конкурс надійшло 55 робіт від понад 80 учасників.

LIME = Library in my eyes! І наші фіналісти довели це власною творчістю.

Дякуємо за час, що ви провели з нами! Ми дуже цінуємо це!

Отримати підтвердження участі в конкурсі можна за покликаннями:

сертифікат учасника 

https://drive.google.com/drive/folders/1EjEN20fr7attyiftT1jlQYdz8vVmUh2a?usp=sharing

подяка керівникам робіт

https://drive.google.com/drive/folders/1lnXfHigPgFahc4FAy1tuowesEFLHSc7s?usp=sharing

грамоти переможців

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1qUAzQjz2XiHfzmDLvMQcDR-tIfytVZp9  

 

До нових зустрічей в квітучій Україні!

З любов’ю команда «LIME. Go to read!».

Контакти організаторівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

ШОРТ ЛИСТ <-----