Voskoboynikovaphoto

Григоревська Олена Вікторівна

Професор

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор наук із соціальних комунікацій, старший науковий співробітник

Біографія

Освіта. Київський державний інститут культури імені О. Корнійчука (спеціальність «Бібліотекознавство та бібліографія»), диплом з відзнакою.

Аспірантура Центральної наукової бібліотеки імені В. І. Вернадського НАН України (спеціальність «Книгознавство, бібліотекознавство, бібліографознавство»).

Професійний досвід. Працювала на різних посадах у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського – від бібліотекаря ІІ категорії до директора Інституту бібліотекознавства.

Професійний і науковий інтерес

Член Президії Української бібліотечної асоціації, експерт навчальних програм Української  бібліотечної асоціації та програми «Бібліоміст» Української бібліотечної асоціації.

Заступник головного редактора фахового часопису «Бібліотечний вісник», член редколегії журналу «Інтегровані комунікації», інших професійних видань.

Коло наукових інтересів: сучасні стратегії розвитку бібліотечно-інформаційної галузі України; теоретико-методологічні засади бібліотекознавства, інформаційної справи, міжнародне співробітництво у сфері соціокультурної діяльності.

Інше

Автор більше 140 наукових публікацій.

Профіль Google Академія