Вітання з Міжнародним днем студента!

Шановне студентство!

Викладацько-професорський колектив Інституту філології

Київського університету імені Бориса Грінченка

щиро вітає Вас з Міжнародним днем студента!

Студентський період  життя – найважливіший етап у розвитку особистості. Саме в ці роки формується життєва, громадянська позиція людини.

День студента – це день, коли слід ще раз наголосити про велику роль студентства в суспільному, політичному, громадському житті всієї країни та світу.

Ми з впевненістю можемо сказати, що Міжнародний день студента – це свято патріотизму, самовідданості, волелюбності, честі, оптимізму, гідності, прогресивності, сили духу та великої любові до рідної країни.

Студенти сьогодні – майбутня команда однодумців, яка прийде на зміну старшому поколінню, готова буде працювати на благо соціально-економічного, наукового, духовного, культурного та міжнародного зростання нашої держави.

Від усієї душі бажаємо Вам здоров’я, успіхів у навчанні, енергії, здійснення найзаповітніших мрій і натхнення! Нехай щастить Вам у професійному та особистісному зростанні!