Наші викладачі у складі журі XXXV Всеукраїнської учнівської олімпіади із французької мови

З 27 березня по 1 квітня у Миколаєві відбувся ІV етап XXXV Всеукраїнської учнівської олімпіади із французької мови. У роботі журі олімпіади взяли участь представники нашої кафедри – професор кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства, доктор педагогічних наук Харченко Т.Г. (заступник голови) і доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Зверева М.А. (експерт-консультант). В інтелектуальних змаганнях взяли участь 47 учнів 11-х класів із 24 областей України та міста Києва. Змагання, які проходили у 4 тури і включали завдання з аудіювання, читання, усного мовлення та письма, були дуже напруженими. Компетентне журі виявило найкращих знавців французької мови. Вітаємо переможців і всіх учасників олімпіади та запрошуємо на навчання у Київський університет імені Бориса Грінченка!

Всеукраїнська учнівська олімпіада із французької мовиВсеукраїнська учнівська олімпіада із французької мовиВсеукраїнська учнівська олімпіада із французької мови