Богдан Климов

Богдан КлимовЯ звертаюсь до вас, любі захисники та захисниці. Я звичайний студент 1 курсу, якому випала нагода написати вам цей лист-подяку. Цей лист я пишу лише завдяки вам, завдяки вашій стійкості і неймовірній хоробрості. Ще в 2014 році, коли російські війська прийшли на нашу землю, ви зупинили їх та змогли вибити з мого рідного міста Сєвєродонецька. Тільки завдяки вам я живу та радію життю. Від щирого серця я хочу подякувати за те, що кожного дня ви жертвуєте своїм сном, здоров’ям та ризикуєте своїм життям. Ви кожну ніч охороняєте сон мільйони людей, я б ніколи раніше не подумав, що у 18 років я настільки сильно буду цінувати кожну секунду сну. Щоранку я прокидаюсь тільки завдяки Збройним силам України. Кожен з вас мій герой, я навіть не можу приблизно уявити, наскільки вам важко, бо ви наша міцна стіна, ви наші янголи-охоронці, я дуже хочу допомогти вам, тому намагаюсь  кожного дня, за можливості,  донатити на ЗСУ, і в вільний час я займаюсь волонтерством, я хочу попросити вас усіх, будь-ласка, повертайтесь живими, перемагайте жорстоких ворогів та повертайтесь, я буду чекати того дня,  коли зможу побачити, як десятки тисяч військових повертаються до своїх сімей, до себе додому з посмішками на обличчі та з перемогою. Цей лист я пишу під час повітряної тривоги, і просто зараз чую, як працює ППО, тобто просто зараз ЗСУ знову захистило мене і тисячі інших людей. Я щиро дякую вам, ваші вчинки і ви назавжди будете в моєму серці, я ніколи не забуду, що ви зробили для усієї України, я завжди буду вдячний вам.

З повагою Климов Богдан, студент Київського університету імені Бориса Грінченка факультету суспільно-гуманітарних наук, спеціальності «Політологія»