Марія Брехт

Mariia BrekhtШановні воїни Збройних сил України, напевно і слів не вистачить, аби передати всю мою вдячність. Ви – наша опора, ви – наші герої. Ви ті, хто зараз боронить наше мирне життя. Ми завдячуємо вам всім, що маємо, ніякі гроші світу не замінять вас, ваше життя, яке ви готові покласти заради нашої рідної Батьківщини. Насправді тяжко щось таке писати, бо, окрім слів подяки, нічого на думку не спадає. Ваша відданість і сміливість на передовій — справжній приклад героїзму, і ви стали взірцем для нас всіх. Незважаючи на всі труднощі і випробування, ви залишаєтеся непохитними в своєму прагненні захищати незалежність та свободу України. Ви – не лише захисники нашої країни, але й символи силі духу, об'єднання та надії. Бажаю вам міцного здоров'я, безпеки та впевненості в тому, що ми, громадяни України, пишаємося вами та завжди будемо вдячні за вашу сміливість та відданість. Ми любимо та чекаємо вас. Повертайтеся живими!

З повагою Брехт Марія, студентка 1 курсу Київського університету імені Бориса Грінченка факультету суспільно-гуманітарних наук, спеціальності «Політологія»