Софія Демченко

Sofiia DemchenkoДорогий солдате!

Я не знаю, як ви виглядаєте, але я знаю, яка у вас мужність всередині.

Ви з першого дня бороните нашу рідну Україну, попри прогнози закордонних експертів, що Київ візьмуть за три дні.

Дякуючи вам, наші захисники й захисниці, ми можемо спати спокійно.

Я щиро дякую військовим за те, що ви ціною свого здоров’я та життя пішли боронити рідну землю, задля нашого незалежного майбутнього. Ви робите все можливе, щоб ми мали можливість жити в мирній, демократичній та європейській країні.

Ви даєте всім українцям надію, що настануть кращі часи для нашої України-неньки. Що ми не будемо жити у вічному страху через сусіда-агресора. Ми хочемо раз і назавжди знищити цю орду.

У мене болить серце від думки про втрати військових, цивільних та дітей, які загинули на цій безжалісній війні. Нехай це все умить закінчиться як страшний сон.

Я вірю у Вас і в нашу якнайшвидшу перемогу. Нехай ангели оберігають вас від небезпеки і повертають живими додому з перемогою.

З повагою Софія Демченко, студентка факультету журналістики, Київського університету імені Бориса Грінченка