Вікторія Доценко

Viktoriia Dotsenko1Любий солдате, я безмежно вдячна за все, що ти зробив і робиш задля перемоги України. Завдяки твоїй мужності та силі, я досі живу. Саме Твоя любов до України дає надію на світле та щасливе майбутнє без війни. Завдяки Твоїй сміливості, я бачу лагідну усмішку матері, добрі очі свого тата та чую безтурботний дитячий сміх. Завдяки Твоїй відвазі, я бачу блакитне небо, яскраве сонце та зелену траву. Ми щодня молимося за Вас, за нашу якнайшвидшу перемогу. Я вірю, що Ти вистоїш у цій війні і принесеш всім українцям перемогу. Дякую за незламність, хоробрість та мужність. Ти незламний воїн, і я щаслива, що саме такі люди живуть в Україні. Я вдячна, що ти не побоявся і зустрівся з ворогом віч-на-віч. Дякую, що захищаєш мене та моїх рідних від ворожих куль. Дякую, що ти щодня борешся за нашу свободу та право жити у  вільній та незалежній країні. Дякую, що Ти є! Повертайся, будь ласка, живим! Слава Україні!Viktoriia Dotsenko2 Героям Слава!

З вірою у перемогу Вікторія Доценко, студентка Київського університету імені Бориса Грінченка, факультету суспільно-гуманітарних наук, спеціальності «Політологія»