Ярослав Зайка

Yaroslav ZaikaДорогі захисники!

В історії світу вже було багато війн - успішних й неуспішних, виправданих і невиправданих. Але вони мали місце в часи іншої колективної думки суспільства. Ніхто не міг подумати, що у ХХІ столітті, коли світова спільнота прагне всюдисущого миру, може розгортатись повномасштабна війна... Війна, у якій ми перемагаємо і обов'язково переможемо! Завдяки вам! Як студент-політолог можу стверджувати, що ситуація в державі залежить від багатьох політичних процесів і рішень. Зазвичай. Але зараз все залежить більшою мірою саме від вас. Своєю майстерністю на полі бою ви продемонстрували всьому світу на що спроможні українці, ви стали визначальним фактором об'єднання нації. Я безмежно вдячний вам за те, що бороните нашу державу від орків-загарбників, стоїте на захисті цінностей цивілізованого світу, за те, що я маю можливість навчатись, а мої батьки працювати у вільній незалежній державі. Ви - воїни світла! А світло завжди перемагає морок!

Слава Збройним силам України!

Слава вам, доблесні воїни!

Слава Україні!

З повагою Ярослав Зайка, студент Київського університету імені Бориса Грінченка, факультету суспільно-гуманітарних наук, спеціальності «Політологія»