Дмитро Овчаренко

Dmytro OvcharenkoВітаю! Мене звати Дмитро. Перед тим як писати цей лист я багато думав над його змістом. Я думав, що побажати, які приємні слова написати. Але ви це чуєте часто і, безперечно, на це заслуговуєте. Переживаючи перші дні вторгнення,  я був збентеженим. Я не розумів що відбувається, що на нас чекає потім… Згодом я прочитав новину про відбиту атаку, далі — відео від вас, де ви показуєте свій заряд та мотивацію до перемоги. Це мене максимально зарядило та підняло дух. Я багато думав про те, що таке війна, про те, якою вона є на фронті. Це мене бентежило, не давало спати. Мені часто кажуть, що наше покоління буде творити майбутнє держави, але ж це не правильно. Майбутнє твориться зараз на фронті, де ви воюєте за нашу свободу та життя народу. Саме так має будуватися майбутнє.  Дякую за вашу відвагу, стриманість, суворість та мужність. Увесь народ України бажає вам терпіння, здоров‘я та сил.

Дякую вам за все. Слава Україні!

З повагою Дмитро Овчаренко, Студент Київського університету імені Бориса Грінченка, факультету суспільно-гуманітарних наук, спеціальності «Політологія»