Марія Невмержицька

Прокидайся вже, мала

Я несу, тобі єдина

Чашку кави й молока

Ще не прокинулися, ми наче всі досі спимо, а наш сон оберігаєш саме ти.

Солдате, друже мій, почуй, ТИ НАШ ГЕРОЙ! Віриш чи ні, але ти неймовірно сильний, на твоїх плечах тримається майбутнє всієї України.

Я не забуду, ми не забудемо. Низький уклін тобі, брате мій. Дякую від щирого серця. Дякую за все – за твої безсонні ночі, силу, біль, сталеве серце і любов до своєї України. Ти даруєш нам кожний світанок, ранкову каву і можливість дихати на повні груди. Я маю шанс навчатись, здобувати освіту і пізнавати світ лише завдяки тобі. Ти - лють всієї України, її сила, міць. Не було б ні дня, щоб ми не хвилювалися. Ми хочемо підтримати таких, як ти, наскільки це можливо.

На фото невеличкий фрагмент: щовихідних у школі ми плели сітки. Діти малювали для вас. Моя сім’я годувала хлопців на блокпостах, а зараз донатить Збройним Силам України. Ми не забуваємо про вас, ми з вами, віримо в нашу Перемогу.

Нехай Янголи-охоронці оберігають тебе, повертайся живим, СЛАВА УКРАЇНІ!

Невмержицька Марія

Студентка факультету української філолоії, культури і мистецтв

Київського університету імені Бориса Грінченка