Лілія Слободяник

Вітаю!

Зараз Ви читаєте цього листа від зовсім незнайомої Вам дівчини. Власне, як і ця дівчина пише незнайомій людині. Але нас об'єднує одне - любов до своєї країни. Ви захищаєте її на фронті, а я здобуваю знання у сфері журналістики, щоб у майбутньому бути корисною для своєї країни та захищати її на інформаційному фронті.

Дякую Вам, захиснику чи захиснице, що кожного дня ризикуєте своїм життям та обороняєте нашу країну, мене і моїх близьких. Завдяки вам та вашій роботі я зараз сиджу в себе вдома та пишу цього листа не під звуки вибухів та гул літаків. Завдяки вам я живу в Україні під синьо-жовтим прапором. І це робить мене безмежно вдячною. Із такими захисниками та захисницями Перемога обов'язково буде за нами.

Слава Україні та її героям!!!

З повагою Лілія Слободяник, студентка Київського університету імені Бориса Грінченка, факультету журналістики.