Валерія Чхало

Лист-подяка солдатам ЗСУ

Дорогі солдати!

Ви захищаєте нашу країну від агресора щодня, щогодини, щосекунди вже 8 років. Я хочу висловити вам свою вдячність за вашу витривалість, мужність, незламність. За те, що бороните незалежність нашої країни і виборюєте вільне мирне майбутнє. Я вдячна вам за те, що маю можливість прокидатися кожного ранку, бачити своїх близьких, за кожен день і просто за те, що живу. Дякую за те, що можу навчатися.  Дякую вам за те, що зберегли Україну. Я вірю, що завдяки вашій мужності, хоробрості, незламності ми переможемо, настане мир в Україні. Нехай Бог вас оберігає і допомагає. Ми всі чекаємо вас вдома живими і здоровими. Ви – наші Герої! Ви – наша гордість! Слава Україні!

З повагою Чхало Валерія, студентка факультету української філології, культури і мистецтва  Київського університету імені Бориса Грінченка