Євгенія Чумак

Слава Україні!

Мене звати Женя. Я довго думала, що хочу сказати захисникам нашої могутньої держави. І зрозуміла, що таких щирих слів вдячності, мабуть, ще ніхто не придумав. Пишу Вам з мирного Києва...із мирного завдяки Вам!

Ви – ГЕРОЇ! Ви тримаєте наше небо, нашу землю. У Ваших мужніх руках – наш спокій і мирне життя. Через покоління будуть розповідати про те, як Ви обороняли таку незалежну країну. Я дуже хочу зробити уклін кожному з Вас. ДЯКУЮ!!!

Хочу побажати Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, незламної волі! Ми чекаємо на Вас удома. Зі святом козацтва і Покрови, дорогі ЛИЦАРІ СВІТЛА!

Євгенія Чумак, студентка Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка