Софія Шатохіна

Лист-подяка воїну ЗСУ

Дорогий захиснику!

Звертаюсь до Вас, щоб висловити свою щиру подяку і підтримати Вас у ці важкі для кожного з нас часи. Я неймовірно пишаюсь тим, що заради майбутнього не тільки своєї сімʼї, але й родини кожного українця, Ви пішли захищати нашу рідну Україну.

Саме завдяки Вам ми можемо займатись звичними буденними справами, дозволяємо собі відволікатись від страшних подій, що відбуваються в Україні, а найголовніше для мене - навчатись.  Кожен з нас розуміє, яку важку роботу Ви виконуєте вже 233 дні, і для мене  Ви - герой! Мужність, бойовий дух і відданість Батьківщині – це саме ті риси воїна ЗСУ, завдяки яким Ви мотивуєте всіх українців.

Я вірю, що ви подолаєте всі труднощі, які зустрінете на своєму шляху до перемоги, і невдовзі повернетесь додому. Бажаю Вам сміливості, здоровʼя і, незважаючи ні на що, віри у нашу Перемогу.

Бережіть себе!

Слава Україні!

Шатохіна Софія, студентка Київського університету імені Бориса Грінченка, факультету романо-германської філології.