Лілія Ткач

Liliia Tkach

Наші мужні, незламні захисники! Прокидаючись зранку, дякую Богу та Вам за новий день, за можливість жити, любити, розвиватися, мріяти, навчатися в омріяному університеті.

Я завжди любила Україну, поважала кожного українця. Проте, з 24 лютого я усвідомила, наскільки сильно я прив`язана до своєї рідної землі! Наскільки сильно пишаюся, що в моїх жилах тече українська кров. А ще більше я горджуся нашими людьми, нашими  героями-захисниками. Низький уклін кожному українському солдату, який бореться за майбутнє України, за світле майбутнє кожного з нас. Винайкращі!

Я навчилася радіти життю в період війни. А все це, завдяки Вам, наші герої! Точно знаю, що мене, мою родину, моїх друзів чекає світле майбутнє у вільній, мирній, квітучій країні. Дуже скоро ми почуємо заповітні слова: «Україна перемогла!»

З повагою та вдячністю Лілія Ткач, студентка І курсу Київського університету імені Бориса Грінченка, факультету української філології, культури і мистецтва