Анастасія Сопіга

Anastasiia Sopiha

Лист-подяка

Кожного ранку я прокидаюся, дивлюся у вікно, радію новому дню і насолоджуюся життям та  завдячую за  це Богові, який береже ваше життя, а ви бороните нашу Батьківщину і виборюєте право на світле майбутнє для мільйонів українців!

Ніким так не пишаюся як вами, вашою хоробрістю, сміливістю і вірністю нашій Батьківщині.

Цього року мені випала можливість почати новий етап у житті –можливість навчатися в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Я розуміла, що це щось нове, і за теперішніх обставин  небезпечно їхати з рідної домівки від батьків, але чи могла я вагатися, знаючи, що на кордонах моєї країни стоять найсміливіші і найкращі захисники і захисниці.

Не вистачить ніяких слів, щоб віддячити вам за подвиги, за те, що готові віддати своє життя заради нашого майбутнього. Вашій стійкості і шаленому бажанню перемогти заздрить увесь світ, а ми пишаємося, що це герої нашої країни!

Ми не перестанемо вірити, підтримувати, боротися, бо не маємо права здатися. Ви - герої нашого часу, дякуємо за захист!

Анастасія Сопіга, студентка І курсу Київського університету імені Бориса Грінченка, факультету української філології, культури і мистецтва