Анастасія Мироненко

Anastasiia Myronenko

Слава Україні! Слава тобі, герою чи героїне!

Я – студентка омріяного університету завдяки тобі. На прикріпленій фотографії – це я на випускному з подругою. Хочу подякувати за можливість навіть у такий складний час побачити однокласників та свою школу. Також за те, що змогла вступити до ЗВО в умовах війни і навчатися офлайн. Всіма знайомствами і прогулянками  зараз я завдячую саме вам, відчайдушним та відважним воїнам ЗСУ. Що казати про такі великі речі, коли я вдячна за те, що можу бачити своїх рідних та близьких.

Знайте, що я ні на мить не забуваю про вас! Завжди пам’ятаю про те, якою ціною я можу посміхатися, навчатися, спокійно спати. Завжди пам’ятаю про своїх героїв–захисників і чекаю всіх додому! Дякую за вашу сміливість, відчайдушність, стійкість. Обіцяю, що роблю і робитиму все, щоб допомогти наблизити нашу перемогу. Дякую!

Анастасія Мироненко, студентка Київського університету імені Бориса Грінченка, факультету української філології, культури і мистецтва