Юлія Погоріла

Дорогий солдате!

Словами не передати всю мою вдячність та вдячність від моєї родини за Вашу мужність, силу, стійкість та міць. Навіть не замислюючись, Ви стали на захист мільйонів життів ціною свого. Знаю, що Вам важко, знаю, що деколи вже немає сил, але Ви – наша опора, наша міць. Дивлячись на Вас, розумієш, що нічого неможливого немає. Слава українських козаків відома всьому світу, так само й зараз про відважність і хоробрість ЗСУ знає увесь світ. Десятки іноземців кожного дня мені пишуть про те, що вони вражені мужністю українського народу та нашою армією. Хочу ці слова й передати Вам. Я впевнена, що Вами пишається родина та чекає скоріше вже вдома. Сподіваюсь, що перемога вже близько. Проходячи через труднощі, ми стаємо сильніші. Незламність бойового духу Ви демонструєте більше ста днів. Молюся за кожного воїна, який зараз захищає нашу країну. За нами – правда, і значить з нами Бог. Кожен день нас наближає до перемоги. Бажаю Вам здоров'я, сил та наснаги, щоб вигнати всю ту нечесть із нашої землі. Повертайтесь додому живими, тому що мені ще ваших дітей навчати! Слава Україні! Слава воїнам ЗСУ!

Коли прочитаєте цей лист, напишіть, будь ласка, що його отримали, і з Вами все добре. (Інстаграм: @ne.za.vi.si.ma.ya)

З вірою у перемогу,

Погоріла Юлія