Анастасія Кравченко

Військовому ЗСУ

Дякую. Таке маленьке слово, але скільки в ньому поваги, гордості та любові до Вас Захисників України. Це слово для Вас, тих, хто дарує мені кожен ранок та вечір. Того, хто бореться за життя всіх українців та рідної Батьківщини. Ви ‒ творець майбутнього й охоронець сьогодення України. Ваш героїчний дух захоплює кожного. Я не розумію, як там, на передовій…. Я не відчуваю того, що Ви щохвилини помічаєте. Але я знаю, що Ви творите історію. Наша славна Україна вистоїть і розвітне завдяки зусиллям, які Ви докладаєте кожного дня. Я бачу фронтові світлини, і знаєте, що захоплює? Так, Ваш оптимізм і сила. Я вдячна Вам за те, що мій дім вцілів, а в родині всі живі. І за те, що, справді, зрозуміла, як виглядають герої. Це звичайні люди. Це Українці. Наша нація об’єдналась, як ніколи. Ми боремося кожну хвилину й будемо це робити до останнього подиху. Дякую. Таке маленьке слово, яке написане для Вас.

З повагою від Кравченко Анастасії,

студентки Київського університету імені Бориса Грінченка.