Аліна Малюта

Лист-подяка солдатам ЗСУ

Любі воїни Збройних сил України, витривалі, хоробрі, вольові герої-козаки, прагну висловити вдячність і пошану за відвагу, дух, завзяття й любов до нашої Батьківщини та народу, жертвування безцінними життям, здоров’ям заради порятунку ближніх, відсіч ворогу на всіх ділянках кордону, відстоювання українських цінностей.

Ви, захисники й захисниці, є опорою, честю, гордістю і тилом, завдяки титанічній праці на нас чекає перемога, мирне небо й майбутнє пречудової природно й культурно багатої України, всією нацією з дружними країнами ми виборемо правду. Для всього світу ви є прикладом втілення непохитної авторитетної вірності рідній землі, відстоюючи суверенітет, територіальну цілісність, недоторканість держави.

Пам’ятайте, що ми чекаємо на ваші збережені життя. Бажаю здоров'я, благополуччя вашим близьким та рідним, невичерпності сил й енергії, стратегічних перемог! Бережіть себе! Слава Україні! Разом до перемоги! Все буде Україна!

студентка Фахового коледжу «Універсум»

Малюта Аліна