Максим Голобородий

Максим ГолобородийПривіт тобі,  Солдате! Привіт звідти, де Тебе завжди чекають – із дому. Я не знаю ні твого імені, ні звідки ти родом, але ти назавжди в моєму серці.  Зараз моя сім’я  в безпеці  й цим я завдячую Тобі,  так само, як і мільйони українців. Якби не твоя і твоїх побратимів мужність, відвага та потяг до волі, зраз наша з тобою Україна була б вже загарбана тими «свинособаками з московії»…  АЛЕ НІ! Ви вистояли,  бо знали, що ви відстоюєте право на життя ваших всіх громадян України. Тож пам’ятайте, славні сини своєї Батьківщини, на Вас  надіються, у Вас вірять, за Вас моляться навіть душі тих, хто боровся за свободу свою та України багато років тому.  Їхні  душі коло вас і вони вас захищають і оберігають. Пам’ятай, тебе чекають живим, чекають твої рідні, близькі та кожен українець. Ми віримо в тебе та всіх, хто нас захищає! Хай береже  всіх захисників та нашу  Україну Бог! А мої слова хай  придадуть тобі сили та наснаги. Бажаю кожному воїну міцного козацького здоров’я  та побачити нарешті мирне небо над Україною!

Повертайся живим, Солдате!!!

З повагою Максим Голобородий, студент Київського університету імені Бориса Грінченка, спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».