ЯНА ФАБРИКАНТОВА

Фабрикантова ЯЗакінчила у 2017 році Київський університет імені Бориса Грінченка (ступінь вищої освіти бакалавр; напрям підготовки Філологія (мова і література українська).

Професійні успіхи:

У 2015 році розпочала вчителювати в Технічному ліцеї Шевченківского району м.Києва, з 2020 - заступник директора .

Виборола перемогу в щорічному загальноміському конкурсі на отримання грантів Київського міського голови у галузі освіти (Грант «Заклад з ідеєю»).

Активна учасниця щорічного конкурсу проектів «Громадський бюджет міста Києва».

Неодноразова учасниця засідань комітетів «Торгово-промислової палати України».

Голова методичного об‘єднання вчителів української мови та літератури Технічного ліцею Шевченківського району.

Має відзнаки від начальника управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, директорів українських фондів та організацій.

Учні Яни Олександрівни беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Займається самоосвітою та систематично підвищує свій фаховий та професійний рівень (тренінги, курси, семінари, лекції тощо).