ВОЛОДИМИР ШКАВРО

Шкавро ВВступив до Київського університету імені Бориса Грінченка 2009 року, освітня програма “Філологія (українська мова та література)”. Обрав спеціалізацію «Редагування освітніх видань».

Завершив навчання на ОКР «Магістр» зі спеціальності «Філологія (українська мова та література). Захистив кандидатську дисертацію в  Університеті Грінченка 2019 року зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (українська мова). Тема «Методика тестового контролю навчальних досягнень майбутніх учителів української мови і літератури з мовознавчих дисциплін».

Професійні успіхи:

Після навчання в Університеті працював як в закладах освіти, так і державних органах, зокрема, в Державному офісі «Національний офіс інтелектуальної власності» та Національній комісії зі стандартів державної мови.

Брав активну участь у запуску іспиту на рівень володіння державною мовою та для набуття громадянства України.

Викладає українську мову для іноземців.

Є автором професійного блогу vvmova в інстаграмі.