Розвиток української школи Борис Грінченко не мислив без розвитку української книжки. У статті «Народні вчителі і вкраїнська школа» педагог наполегливо доводив: «Кожна нова українська книжка, кожен новий номер української газети все далі й далі посуватиме національну свідомість, все більше й більше захоплюватиме людей хвилею національного воскресіння». Нова книжка, виконана зусиллями студентів Факультету української філології, культури і мистецтва та Факультету образотворчого мистецтва і дизайну, була презентована в межах майстеркласу «5 кроків лідерства з нами, або чому треба обирати українську філологію» (20 лютого 2025 року, модератор професор Тетяна Вірченко) для учнів ліцею № 20 та спеціалізованої школи № 211 м. Києва.
Упродовж 24–27 лютого 2025 року учням ліцею «Оболонь», Ліцею № 243 м. Києва, Київської гімназії № 154 професор Тетяна Вірченко та студентка II курсу освітньої програми «Українська мова та література» Ольга Матвієнко прочитали лекцію «Сучасний Борис Грінченко. Зберігаючи традиції лідерства в Університеті». Лектори зосередили увагу слухачів на ресурсності університетського середовища як простору формування власного бренду, соціального капіталу, як території свободи й місця професійного становлення; увиразнили практикоорієнтований підхід у навчальному процесі на Факультеті української філології, культури і мистецтва: продемонстрували його дієвість на прикладі ілюстрованої енциклопедії «Борис Грінченко: 99 фактів життя і творчості». Під час щирої розмови зі старшокласниками довелося й поділитися історією сотого факту, який не увійшов до книжки.
25 лютого 2025 року Ольга Матвієнко повернулася в рідний академічний ліцей № 3 Обухівської міської ради в новій ролі – лекторки, амбасадорки ГО «Навчай для України», укладачки ілюстрованої енциклопедії.
Віримо, що традиції лідерства Університету Грінченка сповідуватимуться і прийдешніми поколіннями грінченківців.