Випуск - 2024!

IMG 540327 червня 2024 року на Факультеті української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам магістерських і бакалаврських програм.

Цього року випускниками Факультету стали 51 бакалавр освітніх програм «Українська мова і література», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та 6 магістрів освітньої програми «Українська мова і література», з них дипломи з відзнакою отримали 4 випускники.

Під час урочистостей випускників привітали проректор із науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, кандидат історичних наук, доцент Костянтин Юрійович Бацак, доктор філологічних наук, професор Руснак Ірина Євгеніївна.

Бажаємо випускникам наснаги й успіху на життєвому шляху, впевненості у власних силах, витримки і наполегливості в досягненні професійної мети!