Випуск MentorMe

image 5043635315 червня 2024 р в ліцеї Educator заступник декана з навчальної роботи Світлана Горобець та менті (студенти 3-4 курсів) занурилися в атмосферу «міні випускного» проєкту МенторМі.

Менті мали змогу представити власні портфоліо, поділитися своїми цілями, досягненнями, напрацюваннями в школі. І їм це вдалося!!!

Мета проєкту та практики досягнута, оскільки наші студенти отримали додаткову мотивацію щодо роботи у школі. Це перемога команди проєкту, менторів і викладачів, які організували, долучилися і вмотивували студентів до такої співпраці!

І ось лише кілька фактів про менті після цього захисту:

- більшість менті виявили бажання працювати в школі;

- ще до завершення програми 25% менті обрали перше місце роботи;

- менті відвідали та провели 300 уроків і 24 заходи для учнів та команд шкіл,

- менті відвідали 12 тренінгів і зустрічей із учителями-практиками, освітніми експертами.

Дякуємо Я.Мозговій за роботу з менті, які виявили бажання долучитися до освіти на деокупованих територіях.

Дякуємо "Навчай для України / Teach For Ukraine" і В.Сімаковій за роботу з менті, троє з яких бачать подальший старт своєї діяльності саме через програму  МенторМі.