ПРО РЕЗУЛЬТАТИ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ 2024

За результатами Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт (спеціальність 035 Філологія), який був організований МОН України, Національною комісією України у справах ЮНЕСКО, Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського у співробітництві з європейськими науковими та освітніми закладами Шотландії, Словаччини, Сербії, Чехії, Польщі, Латвії, Литви, Казахстану, наукова робота Інни СВИРИДЧЕНКО, студентки IV курсу спеціальності «Українська мова та література» на тему «Архаїчна мікротопонімія Києва: спроба історико-лінгвістичного аналізу / Archaic microtoponymy of Kyiv: an attempt at historical-linguistic analysis» була високо оцінена журі конкурсу і посіла ІІІ місце.

Відзначимо, що дослідження з української філології було виконане і захищене англійською мовою.

Вітаємо Інну СВИРИДЧЕНКО та її наукового керівника Тетяну ВИДАЙЧУК, кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва із цим науковим визнанням.

Зичимо здобувачці й науковому керівникові нових перемог на ниві науки!