ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НАУКОВИХ ПРОЄКТІВ У КИЇВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

17 травня 2024 року в Київському столичному університету імені Бориса Грінченка відбулася презентація наукових проєктів у межах Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації».

Заступник голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету української філології культури і мистецтва Марія Бойко з роботою «Освітня платформа “Центр навчальних та пізнавальних інсайтів”» посіла І місце за напрямом «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики». Мета проєкту  – підготувати освітню платформу “Центр навчальних та пізнавальних інсайтів”, яка спрямована на підвищення культури академічної доброчесності здобувачів освіти в умовах дистанційного і змішаного навчання.

Вітаємо переможницю конкурсу! Зичимо Марії Іванівні невичерпної енергії, творчих успіхів, плідної наукової діяльності та нових звершень!

перемога