ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, ЛІТЕРАТУРИ (З МЕТОДИКАМИ ЇХ ВИКЛАДАННЯ) З-ПОМІЖ СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

20240517 134551Оголошено результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання) з-поміж студентів закладів вищої освіти України, який відбувся у квітні 2024 р. в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова.

Тішимося, що з-поміж переможців – здобувачка Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Тож вітаємо Анастасію Петрівну РЕЗНІК, студентку ІV курсу спеціальності «Українська мова та література» (УМЛб-1-20-4.0д) і її наукового керівника – Ольгу Володимирівну КАРАМАН, професора кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва, кандидата педагогічних наук, професора, із цим науковим здобутком. Анастасія Петрівна нагороджена дипломом І ступеня.

Зичимо здобувачці й науковому керівнику невичерпної енергії, плідної наукової діяльності та нових звершень!