ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ-2024. Презентація віртуального музею «Перший український “Гамлет” (Львів, 1943)»

Фестиваль науки 2024 Грінченко13 травня 2024 р. на інтернет-платформі Zoom відбулася презентація віртуального музею «Перший український “Гамлет” (Львів, 1943)», яку організувала кафедра світової літератури Факультету української філології, культури і мистецтва в межах Фестивалю науки в Університеті Грінченка та Міжнародного проєкту «Дні Шекспіра в Україні – 2024». Мета презентації – поглибити загальнокультурні компетентності філологів і презентувати інноваційні методи вивчення історії зарубіжної літератури. Захід передбачає досягнення таких цілей сталого розвитку: якісна освіта та партнерство заради сталого розвитку.

Віртуальний музей про першу українську постановку Шекспірового «Гамлета» в окупованому фашистами Львові презентували спікери:

Наталія Торкут, почесний старший науковий співробітник Шекспірівського інституту (Стратфорд-на-Ейвоні), директор Українського шекспірівського центру, доктор філологічних наук, професор Запорізького національного університету, академік АН ВШ, член Європейської асоціації англістів (ESSE) та Європейської асоціації шекспірознавців (ESRA), старший науковий співробітник Інституту літератури ім. Т. Шевченка НАН України;

Роман Лаврентій, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри театрознавства і акторської майстерності ЛНУ ім. Івана Франка.

Близько 100 учасників події, з-поміж яких студенти груп УМЛ-1-23-4.0д, МЛЯб-1-23-4.0д, МЛЯб-2-23-4.0д, МЛКб-1-23-4.0д, МЛАб-2-23-4.0д, МЛАб-3-23-4.0д, МЛАб-1-22-4.0д, МЛАб-2-22-4.0д, МЛІСб-1-22-4.0д, МЛНб-1-22-4.0д, були вражені заходом з потужним креативним потенціалом й надихнулися ідеями та можливостями наукових відкриттів у текстах Шекспіра.

Відеозапис презентації дивіться на ютуб-каналі кафедри світової літератури: https://www.youtube.com/watch?v=DFAkWqP2VUk

SDG17

SDG4