Інтерактивне заняття «Весняний цикл свят в Україні» проєкту «Мова – це наш скарб» (в межах соціального проєкту «З Києвом і для Києва»)

IMG 20240507 13344808 травня 2024 року за сприяння Оболонської районної державної адміністрації у м. Києві студенти першого курсу освітньої програми «Українська мова і література» Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка провели на базі київської Публічної бібліотеки № 138 інтерактивне заняття «Весняний цикл свят в Україні» проєкту «Мова – це наш скарб» для учнів 3-4 класів шкіл Оболонського району (в межах соціального проєкту «З Києвом і для Києва»).

Учасники заходу ознайомилися з весняними святами, занурилися в атмосферу веснянок, ділилися асоціаціями про означену пору року, розгадували загадки, виконували вправи з побажаннями. Відвідувачі залишилися задоволеними, адже затишна атмосфера бібліотеки, створена турботливими працівниками, привітні обличчя студентів і школярів сприяли засвоєнню учасниками заходу цікавої інформації, активізували їхній пізнавальний інтерес.

Дякуємо всім, хто долучився до реалізації проєкту!