ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ ІЗ ГАЛУЗІ «ГЕНДЕРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ» З-ПОМІЖ СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Оголошено результати Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження» з-поміж студентів закладів вищої освіти, який відбувся 12.04.2024 р. у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка.

Тішимося, що з-поміж переможців – здобувачка Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Тож вітаємо Нелю Олександрівну НАКОНЕЧНУ, студентку І курсу освітньої програми «Мова і література (англійська)» Факультету романо-германської філології і її наукового керівника – Галину Володимирівну БІТКІВСЬКУ, завідувача кафедри світової літератури Факультету української філології, культури і мистецтва, доктора філологічних наук, доцента, із цим науковим здобутком. Неля Олександрівна нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Зичимо здобувачці й науковому керівнику невичерпної енергії, плідної наукової діяльності та нових звершень!

Протокол "Гендерні дослідження".

3. Наконечна page 0001