Інтерактивні заняття «Злам стереотипів. Класики в сучасності» (в межах соціального проєкту «З Києвом і для Києва»)

IMG 20240424 123058 764За сприяння Оболонської районної державної адміністрації у м. Києві студенти першого курсу освітньої програми «Українська мова і література» Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Каріна Гайдай, Ольга Матвієнко, Анастасія Астишина впродовж квітня 2024 року провели на базі київської Публічної бібліотеки № 138 серію інтерактивних занять «Злам стереотипів. Класики в сучасності» (в межах соціального проєкту «З Києвом і для Києва») для учнів 3-4 класів шкіл Оболонського району.

Під час занять учасники ознайомилися із цікавими фактами життя Тараса Шевченка, Лесі Українки, особливостями діджиталізації окреслених образів, інтерпретували зоропоезію, збирали поезії-пазли. Кожен учасник залишився задоволеним, адже затишна атмосфера бібліотеки, створена турботливими працівниками, привітні обличчя студентів та учнів сприяли засвоєнню учасниками цікавої інформації, активізували їхній пізнавальний інтерес до художньої літератури.