Профорієнтаційні заходи

IMG 8657Упродовж квітня студенти 3 курсу спеціальності «Українська мова і література» в межах педагогічної практики проводили низку профорієнтаційних заходів для учнів закладів середньої освіти м.Києва. Зокрема, учні спеціалізованої школи 194 "Перспектива" відвідали науково-пізнавальний захід "Герої мовного фронту" в Університеті Грінченка (організатори проф. О.В. Караман, доц. кафедри Т.О.Горохова, ст.викладач М.І.Бойко).  З учнями спеціалізованої школи №252 з поглибленим вивченням української мови імені В.Симоненка  (керівник проф.С.О. Караман) студенти провели профорієнтаційну роботу в стінах школи: ознайомили з напрямами підготовки Університету, поділилися цікавими моментами зі студентського життя.