Корпоративна культура і лідерство

Л115-19 квітня 2024 року куратори Факультету української філології, культури і мистецтва в рамках реалізації заходів із розвитку корпоративної культури і лідерства провели для студентів серію кураторських годин:

• «Дотримання корпоративної культури в університеті, психологічна взаємопідтримка в умовах війни» (куратор – Вінтонів Т.);
  • «Роль лідерства в корпоративній культурі вищих навчальних закладів» (куратор – Лахно Н.);
  • «Розвиток корпоративної культури в університетському середовищі: ключові принципи лідерствослужіння та їх вплив на студентське співтовариство» (куратор – Дроботенко В.);
  • «Роль лідерства в корпоративний культурі» (куратор – Політова О.);
  • «Етика і толерантність у відносинах між студентами» (куратор – Макарова М.);
  • «Командна робота, лідери та культура поведінка» (куратор – Новикова Р.);
  • «Лідерство - шлях до успіху» (куратор – Стамбол І.);
  • «Етика та комунікація академічного середовища» (куратор – Терещенко Н.);
  • «Досвід курсів лідерства служіння для викладачів у контексті роботи зі студентами» (куратор – Малюк Є.).

Окреслений напрям кураторських годин охоплює не лише питання лідерства, корпоративної культури, але й етику, толерантність, комунікацію, психологічну підтримку в умовах війни, інші аспекти взаємодії в університетському середовищі, що свідчить про прагнення учасників освітнього процесу створювати гармонійне середовище, де кожен може розвиватися як особистість, сприяючи загальному успіху Університету.