Урочисте засідання Вченої ради, приурочене до Дня Факультету української філології, культури і мистецтва

DSC03928 19 квітня 2024 року відбулося урочисте засідання Вченої ради, приурочене до Дня Факультету української філології, культури і мистецтва.

Вітальним словом розпочала зібрання голова Вченої ради, доктор філологічних наук, професор Ірина Руснак та вручила подяки партнерам Факультету за підтримку цінностей грінченківської родини, готовність реалізовувати креативні проєкти, тривалу співпрацю у підготовці здобувачів вищої освіти, забезпечення наукової атестації кадрів вищої кваліфікації, створення сприятливих умов для реалізації завдань практики та профорієнтації, атмосферу довіри, співтворчості, професійного оптимізму Світлані Каневській, в.о. директора наукової бібліотеки ім. Михайла Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Ользі Романюк, директору Публічної бібліотеки імені Лесі Українки для дорослих міста Києва; Тамарі Кулієвій, ученому секретареві Національної  наукової медичної бібліотеки України; Володимиру Попику, директору Інституту біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського; Марині Штолько, завідувачу Науково-інформаційного відділу Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України; Олені Романенко, заступнику директора з науково-педагогічної роботи Навчально-наукового інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Лідії Кавун, професору кафедри української літератури Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького; Оксані Філатовій, завідувачу кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова; Володимирові Кузьменку, професорові кафедри східноєвропейських мов Національної академії Служби безпеки України; Михайлові Гнатюку, професорові кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету імені Івана Франка; Альбертові Новацкому, доцентові Інституту літературознавства Люблінського католицького університету Яна Павла II, м. Люблін, Республіка Польща; Олегові Сербіну, в. о. генерального директора Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого; керівникам і вчителям спеціалізованої школи № 194 «Перспектива» Віталію Косачевичу,  Наталії Білодід, Ользі Макаровій, Наталії Гунько, Ларисі Швець, Тетяні Рощенко, Євгенії Андрієнко; керівникам і вчителям школи І-ІІІ ступенів № 249 м. Києва Пилипові Пилипенку, Світлані Шиш, Олександрові Літашу, Валентині Луценко та Ользі Павленко;  учителю іноземних мов і зарубіжної літератури школи І-ІІІ ступенів №245 м. Києва Ніці Явиць; керівникам і вчителям гімназії №283 ВГКДО «Дніпровська січ» м. Києва Володимирові Гнатюку, Ларисі Сівковській, Марії Швед, Аллі Усатій, Наталії Мухіній-Швець, Людмилі Литвинюк, Катерині Єршовій та Вікторії Дмитренко; керівникам і вчителям спеціалізованої школи № 252 імені Василя Симоненка м. Києва Олені Преподобній, Марії Кривицькій, Олені Ніколаєнко, Юлії Дрожжиній, Юрію Ільченкові, Людмилі Мартиненко, Світлані Борковській, Тетяні Яковчук та Ніні Лимар.

Відзначаючи День Факультету української філології, культури і мистецтва, підтримуючи прагнення вдосконалюватися, рухатися вперед, долати перешкоди, досягати успіхів оголосили грамоти і подяки присутнім науковим, науково-педагогічним, педагогічним представникам Факультету: Ірині Руснак, Юлії Вишницькій, Оксані Гальчук, Юрію Ковбасенку, Тетяні Тверітіновій, Сніжані Жигун, Олені Бондаревій, Тетяні Вірченко, Наталії Блохіній, Світлані Євтушенко, Руслані Новіковій, Євгенові Малюку, Ігореві Стамболу, Аллі Мажарі, Марії Макаровій, Денисові Вітковському, Тетяні Видайчук, Олександрові Стишову, Валентині Заєць, Тетяні Вінтонів, Раїсі Дружененко, Наталії Лахно, Ірині Саєвич, Марії Бойко, Людмилі Овсієнко, Світлані Горобець, Тетяні Саврасовій-В’юн, Марині Бойко, Юлії Потарікіній, Оксані Коваль.

У День Факультету традиційно відзначили студентів, які є рушійною силою змін, надихають, підтримують, допомагають, формують і розвивають нове покоління здобувачів вищої освіти: Артема Виноградного, Вікторію Ляшенко, Аніту Керносенко, Каріну Схаб, Катерину Лєпішеву, Дарину Пархоменко, Ірину Гордійчук, Вікторію Ерстенюк, Валерію Назаренко.

Учасники зібрання із задоволенням переглянули  відеоролик групи ВТПб-1-21 ‒ переможців інтерактивного конкурсу «Факультет безмежних можливостей».

Сповнені великою вдячністю ЗСУ, будуємо плани на майбутнє, щоб  жити, вчитися, працювати, вдосконалюватися.