Інтерактивна лекція «Український правопис у контексті мовних інновацій» у межах проєкту «Нова українська школа: мовно-літературний столичний стандарт»

434015151 2411999228994716 3951615501126819023 nУ межах проєкту «Нова українська школа: мовно-літературний столичний стандарт» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка педагогічні працівники закладів освіти міста столиці підвищують рівень володіння українською мовою.

03 квітня 2024 року викладачі кафедри української мови (Горохова Т.О., Бойко М.І.) провели інтерактивну лекцію «Український правопис у контексті мовних інновацій» для вчителів спеціалізованої школи № 304 Святошинського району.

Тетяна Горохова, доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, ознайомила присутніх з історією формування сучасної літературної української мови, звернула увагу на основні зміни в Українському правописі 2019 року та окреслила новації, які представлено в останній редакції видання. Також учителі мали можливість виконати практичні завдання, щоб перевірити свої знання української.

На зустрічі Марія Бойко, старший викладач кафедри, доктор філософії, зосередила увагу учасників на діяльності Центру культури української мови та інших проєктах Факультету української філології, культури і мистецтва, спрямованих на формування українськомовного середовища столиці.