Формуємо українськомовне середовище столиці у межах проєкту «Нова українська школа: мовно-літературний столичний стандарт»

IMG 0775Педагогічні працівники закладів освіти міста Києва протягом весняних канікул мали чудову нагоду вдосконалити свою українськомовну професійну майстерність у межах проєкту «Нова українська школа: мовно-літературний столичний стандарт» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

27 березня 2024 року викладачі кафедри української мови (Горохова Т.О., Бойко М.І.) провели тренінг «Мовний імідж сучасного педагога» для вчителів спеціалізованої школи № 14 імені українського професора Грушевського Сергія Федоровича Оболонського району. На заході учасники ознайомилися з найпоширенішими лексичними помилками, основними правилами наголошення слів, удосконалили свої вміння застосовувати знання з української на практиці.

Також Горохова Т.О., Бойко М.І. презентували роботу Центру культури української мови,  який стане у пригоді всім, хто має намір подолати мовний бар’єр, підвищити рівень володіння українською.