Інтерактивне заняття «Фразеологізми. Побутові фразеологізми та їх значення»

photo 5460993463542732448 y19 березня 2024 року студенти першого курсу освітньої програми «Українська мова і література» Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка провели в межах соціального проєкту «З Києвом і для Києва» за сприяння Оболонської районної державної адміністрації у м. Києві на базі Публічної бібліотеки № 138 інтерактивне заняття «Фразеологізми. Побутові фразеологізми та їх значення» проєкту «Мова – це наш скарб» для учнів 3-4 класів шкіл Оболонського району.

Під час зустрічі учасники заходу ознайомилися із чарівним світом виразів, розкрили таємниці, приховані в звичних словах і фразах, розглянули детально явище «фразеологічні звороти». Кожен учасник залишився задоволеним, адже затишна атмосфера бібліотеки, створена турботливими працівниками, привітні обличчя студентів, учнів сприяли засвоєнню учасниками цікавої інформації, активізували їхній пізнавальний інтерес.

Дякуємо всім, хто долучився до реалізації проєкту!