РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ЗБОРІВ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ФАКУЛЬТЕТУ

Шановні колеги і студенти, на Зборах трудового колективу Факультету української філології, культури і мистецтва 14 березня 2024 року було обрано виборних представників від структурних підрозділів факультету до складу вченої ради. Від деканату - помічника з ІКТ Марину Бойко; від кафедри інформаційних комунікацій - доцента Ігоря Стамбола; від кафедри світової літератури - професора Оксану Гальчук; від кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства - доцента Сніжану Жигун; від кафедри української мови - доцента Тетяну Видайчук.

Перше засідання новообраної вченої ради Факультету української філології, культури і мистецтва відбудеться 19 березня 2024 року. Початок засідання о 13:40.

Бажаємо утвореному колегіальному органу плідної та конструктивної роботи!