Зустріч новообраної ради студентського самоврядування й адміністрації Факультету української філології, культури і мистецтва

IMG 20240305 1124485 березня 2024 року відбулася зустріч новообраної ради студентського самоврядування й адміністрації Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Учасники зустрічі обговорили питання планування подальших кроків у вдосконаленні діяльності студентського активу Факультету, створення та реалізації спільних проєктів, особливості взаємодії студентської ради зі студентами Факультету, організаційні аспекти студентських івентів, скриньку довіри тощо.

Дякуємо студентам за активність, ініціативність, плідну співпрацю та допомогу в справах Факультету!