Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови21 лютого 2024 року, відзначаючи Міжнародний день рідної мови, студенти і викладачі Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка долучилися до майстер-класу професора кафедри української мови та лінгводидактики Волинського національного університету імені Лесі України Жукової М. В. «Лінгво-культурне коментування художнього тексту: читаємо «Наталку Полтавку» Івана Котляревського» (модератор – Саєвич І.Г., кафедра української мови); організували інтерактив «Діалектичні смаколики моєї родини» (модератор – Русаченко Н.П., кафедра української мови); реалізували презентацію студентських проєктів «Норми української мови в інфографіці» (модератор – Горохова Т.О., кафедра української мови); брали участь у брифінгу Українського кризового медіа-центру «Як змінилося ставлення до рідної мови в Україні з часу повномасштабного вторгнення РФ» (модератори – Стамбол І.І., кафедра інформаційних комунікацій, Бойко М.І., кафедра української мови).